Sicílie - nádherné místo pro Vaši dovolenou

Jachta v Itálii na moři

Pronájem jachty Pokud jste již poznali nádhernou dovolenou strávenou na jachtě, dáte nám jistě za pravdu, že už byste takové zážitky nevyměnili za přeplněné pláže. Máte možnost poznat překrásné písečné zátoky na Sicílii, kam se běžný turista nedostane.

Sicílie je jeden z nejkrásnějších ostrovů Středozemního moře, který v průběhu roku zcela mění svou podobu. Sicílie nabízí od jarních všudypřítomných květů a jejich vůní utopených v bujné zeleni až po horké vyprahlé léto připomínající Africkou krajinu nádhernou dovolenou plnou místního koloritu, který zatím nebyl příliš dotčen turismem. Na své si přijdou milovníci malých schovaných písečných i oblázkových pláží, příznivci potápění, obdivovatelé památek, stejně jako dobrodruzi, kteří rádi tráví dovolenou v pohybu, ať už v četných přírodních rezervacích, při výletu na Etnu, při sjíždění řeky nebo třeba při cyklistice. Stejně jako je úchvatná sicilská příroda a kulturní památky, neodolatelná je také sicilská kuchyně, která patří svou rozmanitostí a chutností k italské tradici.

Ten, kdo Sicílii jednou navštíví, rád se na ni vrátí.

Ubytování v bungalovu u moře

Ubytování - bungalovy Bungalovy v areálu kempingu pro 4 nebo 5 osob. Ke každému bungalovu patří 1 slunečník, 1 lehátko a 1 židle na pláži.

Zde naleznete mapu s vyznačením důležitých míst a možností ubytování v kempech, které nabízejí ubytování ve vlastním stanu, v karavanu, v mobilhomu, v bungalovu nebo v chatkách.

Sicilská sopka Etna

Výlet na Etnu
ETNA – nejvyšší činná sopka v Evropě (3 350 m), její vrchol tvoří čtyři hlavní krátery. V poslední době je činná prakticky neustále, s krátkými etapami klidu.